Od września 2022r. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie trwa kolejna edycja GRUPOWEGO WSPARCIA TERAPEUTYCZNEGO dla osób dorosłych doświadczających przemocy w bliskich relacjach rodzinnych i partnerskich lub osób zagrożonych przemocą.

Spotkania rozpoczęły się od dwudniowych warsztatów organizowanych na terenie Krakowa, obecnie prowadzone są cotygodniowe spotkania grupowe w OIK przez psychologów z Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Nabór do grup już się zakończył, jeśli jednak przeżywasz sytuacje związane z przemocą w rodzinie, bliskich relacjach partnerskich zachęcamy do zapoznania się z realizowanym Projektem UE i zgłoszenia się do OIK w Krakowie w celu uzyskania pomocy w tej sytuacji.

Udział w Projekcie mogą brać osoby mieszkające, pracujące lub uczące się na terenie Krakowa.

Szczegółowe informacje nt. Projektu można uzyskać w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, ul. Radziwiłłowska 8b pod całodobowym nr 12 421 92 82, na stronie OIK w zakładce: Projekty UE https://oik.krakow.pl/projekty-ue lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY

Projekt pn. „Rozszerzenie zakresu pomocy psychologicznej dla osób zagrożonych przemocą i doświadczających przemocy” jest realizowany w okresie od 1 lipca 2020 r. do 29 czerwca 2023 r. przez Gminę Miejską Kraków – Ośrodek Interwencji Kryzysowej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

UE