W kwietniu 2023 r. uruchamiamy kolejną edycję GRUPOWEGO WSPARCIA TERAPEUTYCZNEGO dla osób dorosłych, w ramach Projektu "Rozszerzenie zakresu pomocy psychologicznej dla osób zagrożonych przemocą i doświadczających przemocy" finansowanego ze środków UE.

Spotkania rozpoczną się od dwudniowych warsztatów organizowanych na terenie Krakowa w dn. 22-23.04.2023 r., następnie będą prowadzone cotygodniowe spotkania grupowe w OIK.

Warsztaty oraz spotkania grupowe będą prowadzone przez psychologów z Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

  • Oferta uczestnictwa w Projekcie, w tym w grupowej formie wsparcia, jest kierowana do osób doświadczających przemocy w bliskich relacjach rodzinnych i partnerskich lub osób zagrożonych przemocą.
  • W Projekcie mogą uczestniczyć osoby dorosłe, dzieci i młodzież, którzy są mieszkańcami Krakowa albo pracują lub uczą się w Krakowie.

Szczegółowe informacje nt. Projektu można uzyskać w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, ul. Radziwiłłowska 8b pod całodobowym nr 12 421 92 82, na stronie OIK w zakładce: Projekty UE https://oik.krakow.pl/projekty-ue lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plakat- informacja o grupach

ZAPRASZAMY

Projekt pn. „Rozszerzenie zakresu pomocy psychologicznej dla osób zagrożonych przemocą i doświadczających przemocy” jest realizowany w okresie od 1 lipca 2020 r. do 29 czerwca 2023 r. przez Gminę Miejską Kraków – Ośrodek Interwencji Kryzysowej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 UE