W Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie zapewniona jest bezpłatna pomoc psychologiczna dla obywateli Ukrainy przebywających w naszym mieście.

Osoby potrzebujące wsparcia mogą skorzystać z pomocy psychologicznej bezpośrednio w siedzibie Ośrodka przy ul. Radziwiłłowskiej 8b w godzinach między 8:00 a 20:00. Pomoc jest udzielana przez psychologa mówiącego w języku ukraińskim lub przez interwentów Ośrodka z tłumaczeniem osoby mówiącej w języku ukraińskim.

Możliwe jest również udzielenie pomocy za pośrednictwem komunikatorów internetowych, po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikami Ośrodka.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 12 421 92 82 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomoc w języku polskim jest udzielana w Ośrodku całodobowo osobiście oraz w kontakcie telefonicznym pod nr 12 421 92 82 (7 dni w tygodniu).

Центр кризового втручання у Кракові надає безкоштовну психологічну допомогу громадянам України, які перебувають у нашому місті.

Люди, які потребують підтримки, можуть отримати психологічну допомогу безпосередньо в центрі за адресою: вул. Radziwiłłowska 8b 8:00 до 20:00. Допомогу надає україномовний психолог або співробітники Центру з перекладом особи, яка володіє українською мовою.

Також можлива допомога через інтернет-комунікатор, за попередньою домовленістю з працівниками Центру.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном 12 421 92 82 або електронною поштою за адресою Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Допомога польською мовою надається в Центрі 24/7 особисто та за телефоном 12 421 92 82 (7 днів на тиждень).