Szanowni Państwo,

Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta Krakowa oraz Małgorzata Łyżwińska-Kustra, p.o. Dyrektora Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Krakowie zapraszają na konferencję z okazji Jubileuszu 30 lat Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Krakowie.

W 2021 roku minęła 30. rocznica utworzenia w Krakowie Ośrodka Interwencji Kryzysowej, który był pierwszą tego rodzaju placówką w Polsce i przyczynił się do wdrożenia idei pomocy w formie interwencji kryzysowej na gruncie polskim. Chcąc uczcić powyższy jubileusz, przygotowujemy konferencję poświęconą zagadnieniom interwencji kryzysowej, która odbędzie się 23 września 2021 r. w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3-4.

Konferencja jest adresowana do osób pracujących w obszarze interwencji kryzysowej, pracowników pomocy społecznej oraz osób, które w ramach swojej profesji pomagają osobom przeżywającym kryzysy lub sytuacje traumatyczne.

Osoby chętne do uczestnictwa w konferencji zapraszamy do rejestracji zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie: https://forms.gle/DyV9FqYiy95TK6R56